Dětský dřevěný zahradní nábytek. Domečky i propracovaná hřiště

Sortiment dřevěného zahradního nábytku pro děti se v posledních letech nebývale rozšířil. Mezi osvědčené prvky, například stolečky s židlemi a pískoviště, pronikly i rozsáhlejší herní areály.

Stačí mít dostatek prostoru na zahradě a skvělá dětská sezóna může začít. Inspirujte se online a vyberte dětem z pohodlí domova to, co je potěší nejvíce.

6 splněných dětských snů

  1. Soupravy – stolečky a židličky, případně lavice z borovice, natřené veselými barvami, jsou tím pravým posezením pro malé kamarády. V akci je koupíte za méně než 1 000 Kč.
  2. Domečky – Ela, Jiřík, Kryštof, Tomek… Co domeček, to jiné architektonické řešení, ale jedno mají společné: jsou úžasným zázemím pro prázdninová dobrodružství! Materiálem je impregnovaná borovice, takže děti mohou domek ihned zabydlet.
  3. Pískoviště – nejlepší jsou tradiční dřevěná, s lavičkami, poklopem a bábovičkami. Však už přetrvala generace. Montují se jednoduše – návod je přiložen. Potřebujete už jen 160 litrů písku.
  4. Hřiště – zahrnují houpačky, žebříky, skluzavky… Děti na nich vymyslí spoustu her a zároveň protáhnou každý sval.
  5. Houpačky – osvědčeným zástupcem kategorie je model Claudie, houpačka bez opěradla na dřevěné konstrukci.  
  6. Multifunkční prvky – například palác zábavy s 2 věžemi se dodává včetně skluzavky, 2 pískovišť, 2 houpaček, lezecké stěny a lana na šplhání. Vaše dítě i jeho kamarádi si v něm vyhrají celé léto. A ještě upozornění, tento a další větší produkty jsou určeny pouze pro osobní odběr v expedičním skladu Deokork v Uherském Hradišti, nebo po písemné dohodě v expedičním skladu v Praze.