Pivní sety na každou zahrádku

Teplé jarní a letní večery přímo lákají k domácímu posezení nad orosenými půllitry. Češi jsou národem pivařů, a tak se pravděpodobně i vy těšíte, až narazíte bečku a zahájíte party, která bude zcela podle vašich představ.

Avšak pozor, STOP! Víte, kam usadíte přátele? Máte pivní set? Nejvíce žádaným posezením zůstávají sestavy z masivu, které se hodí na každou zahrádku, zahradu i terasu. Vybavíte jimi i zahrádky hospod, restaurací, penzionů a hotelů. Zástupci internetového obchodu, který má kamennou centrálu v Uherském Hradišti, vám všestranně vyjdou vstříc. Většinu zboží mají na skladě a odesílají ho obratem.

K českému pivu český pivní set

Buďte patrioty a pořiďte si český pivní set z masivní borovice, stůl s lavičkami, k němuž můžete pozvat až 7 kamarádů. Jeho dřevo je pasterizováno sušením na 80 °C. Praktické jsou i sestavy se samostatnými lavičkami a židlemi – záleží na potřebách jednotlivých členů vaší rodiny. Například lavičku může přes den využívat babička pro posezení ve stínu jabloně, zatímco večer z ní uděláte součást pivního setu pro ryze mužskou společnost.

Čím ošetřit nábytek z neupravené masivní borovice?

Nábytek z masivní borovice ovšem vyžaduje povrchovou úpravu. Můžete zvolit napuštění roztokem včelího vosku, teakovým olejem či lazurovacím lakem, ale pro maximální odolnost je nejlepší tvrdý lak či dvousložkový epoxidový lak.

A teď už může vaše pivní party konečně začít…