Zaměřte se na výprodej zahradního dřeveného nábytku

Léto volá! Využijte akce na zahradní dřevěný nábytek a vytvořte si snové zázemí pro venkovní stolování, grilování, party, dětské hry a relaxaci.

Tradiční dřevěný nábytek krásně voní, má vždy jedinečnou strukturu a časem ještě získává příjemnou patinu. Také exotické dřeviny jako teak, durian, akácie, meranti a eukalyptus se stále více uplatňují na soukromých zahradách i v komerčních prostorech. Díky akčním cenám na dřevěném zahradním nábytku značně ušetříte.

3 tipy na cenově výhodné sety

  1. Zahradní nábytek dřevěný výprodej setů pro 10 lidí – český výrobek, sestava z masivního smrkového dřeva obsahuje stůl, 2 lavice, 2 židle a 2 stoličky. Z původní ceny 12 100 Kč je zlevněna na 9 680 Kč, takže ušetříte 2 420 Kč.
  2. Zahradní teaková sestava 1+4 s polstry zdarma – za 10 259 Kč, sleva 25 %. Teak je velmi tvrdé a odolné dřevo, přesto ho doporučuji jednou ročně naimpregnovat teakovým olejem dostupným v sekci Údržba nábytku,“ uvádí David Pisarovský z e-shopu i-zahradninabytek.cz.
  3. Dětská souprava z borovice – za 962 Kč, sleva 25 %. Obdélníkový stůl spojený s 2 lavičkami, vyvedený v modrých, červených, žlutých a přírodních tónech. Děti na něm mohou svačit, kreslit, hrát karty, modelovat z plastelíny… Když si pozvou kamarády, vymyslí určitě spoustu her, na které pak budou všichni rádi vzpomínat. Je to zkrátka souprava, která se vyplatí.